Yhteystiedot

Smart Files Oy

Hämeenkatu 20 A,
33200 Tampere

Sisäänkäynti löytyy Kuninkaankadun kävelytien puolelta.
Toimistomme sijaitsee toisessa kerroksessa samoissa tiloissa Flyn kanssa.

Puhelinnumero: 029 009 2599

Sähköposti: email@smartfiles.fi
Aineistonsiirto: aineisto@smartfiles.fi

Mikäli aineistosi tiedostokoko on suuri, suosittelemme käyttämään aineistonsiirtopalveluamme verkossa.

Ota yhteyttä meihin

Yhteyshenkilöt

Miika Haavisto
Toimitusjohtaja, M.Sc.
miika.haavisto@smartfiles.fi
050 553 0446

Hanna Kutschke
Johtaja, M.Sc.
hanna.kutschke@smartfiles.fi
050 345 0768

Jesse Paavola
Projektipäällikkö, M.Sc.
jesse.paavola@smartfiles.fi
040 766 6925

Fly!

Olemme osa Fly-palveluita. Fly-palvelu on monikanavaiseen ja automatisoituun sisällöntuotantoon ja julkaisemiseen keskittynyt neljän eri alan toimijan kokonaisuus. Fly yhdistää 75 viestinnän, markkinoinnin sekä digi- ja painoalan asiantuntijaa. Palvelun tarjoavat yhteistyössä markkinointiviestintätoimisto Atomi, viestintätoimisto Selander & Co., digitoimisto Smart Files sekä Hämeen Kirjapaino Oy.

Fly yhteyshenkilöt

Miika Haavisto
Toimitusjohtaja, julkaiseminen
miika@flypartners.fi
050 553 0446

Ari Selander
Viestintä, sisällöntuotanto
ari@flypartners.fi
050 550 1388

Hanna Kutschke
Automaatio, kanavasuunnittelu
hanna@flypartners.fi
050 345 0768

Petri Halonen
Markkinointi, sisältömarkkinointi
petri@flypartners.fi
040 583 0346